Nasz Sprzęt

Aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów i nadążyć za światowymi trendami, sprzęt z naszego „Parku Maszynowego” jest systematycznie serwisowany oraz wzbogacany o coraz to nowsze profesjonalne i markowe produkty.

Obecnie pracujemy na systemie kolumn aktywnych w konfiguracji 2+1 stosowanych na mniejszych imprezach (do 100 os) oraz w konfiguracji 2+2 na większe imprezy (do 200 os).

Dwie górki firmy ElectroVoice ZLX12P z cyfrowym wzmacniaczem klasy D oraz procesorem DSP .  Skonstruowane do zastosowań scenicznych, klubowych, lektorskich…  zarówno do przenośnych jak i stacjonarnych (instalacyjnych) systemów nagłośnieniowych

Dwa subwoofery Alto TSUB 15 z serii Truesonic,  posiadające nowoczesny cyfrowy wzmacniacz, wbudowany crossover oraz specjalnie dobrane głośniki, zapewniające potężny bas.

Odtwarzacze oraz Mixery:

Za odtwarzanie muzyki podczas imprez, które mamy zaszczyt prowadzić odpowiadają:
Odtwarzacz Pioneer MEP – 7000 jest to kompaktowy i łatwy w transporcie odtwarzacz zawierający najistotniejsze właściwości i funkcje odtwarzaczy serii CDJ. MEP-7000 umożliwia odtwarzanie plików MP3/AAC zapisanych na różnych nośnikach oraz kolekcji muzycznych z płyt CD oraz Mixer Pioneer DJM – 3000  kompaktowy, potężny, profesjonalny mixer w wersji 19″, odpowiednik wersji DJM 600 rozbudowany o dodatkowe funkcje.

Oświetlenie:

Trzon oświetlenia stanowią kratownice firmy Athletic, które służą do podwieszania lamp.
Lampy na których obecnie pracujemy to:

głowy Firmy ADJ 

LED Pary firmy ADJ

Skanery Martin

LED Pary HQ Power