Oferta

Nasz oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca jak i rodzaju imprezy. Vabank DJ’s – Dj na wesele Lublin to połączenie doświadczenia w prowadzeniu imprez jako DJ, Wodzirej, to również wyjątkowe umiejętności oraz charyzma, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiemy dobrze o tym, że każde przyjęcie jest inne i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jego prowadzenia.

Nasza grupa to: DJ, Wodzirej – Konferansjer oraz Akordeonista. Jesteśmy w stanie zagrać niemal każdy gatunek muzyki (od disco polo po muzę relaksacyjną :).By jeszcze bardziej rozkręcić imprezę, nasz akordeonista zagra na żywo z biesiadującymi gośćmi, którzy chcą wspólnie pośpiewać i się zintegrować. Poprowadzimy wszelkie zabawy, konkursy, te przygotowane przeze nas jak również te, które narodzą się z Waszej inicjatywy. Wszystko będzie okraszone profesjonalnym oświetleniem oraz nagłośnieniem, aby dać Wam pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas usług.

Imprezy które z chęcią dla Was poprowadzimy:
– przyjęcia weselne
– bankiety
– imprezy firmowe
– studniówki
– koncerty plenerowe
– imprezy dla dzieci
– urodzinowe party
– … 

Bez względu na rodzaj okoliczności, muzyka zawsze jest dostosowana do charakteru imprezy.

Gramy w całym kraju!!! Więc jeśli się zdecydujecie na nasze usługi, na pewno nie odmówimy przyjazdu na miejsce imprezy 😉